Beceri Oyunları

0/0

Beceri Oyunları Kral oyunlarım beceri oyunları ekleyerek doğru bir beceri gelişiminizi sağlayan en güzel kral oyun ekleyen bedava beceri oyunları oynama sitesidir.

Aynı Cisimler Aynı Cisimler Birbirinin aynısı olan cisimleri yan yana getirmeniz isteniyor. Dikkatli bakarak hangi cisimlerin aynı olduğunu bulabilirsiniz. Renkleri farklı olsada aynı cins olanlar bulunmaktadır. Bunları bulup yan yana getirmeniz gerekiyor. Elinizi hızlı tutun en kısa sürede bütün hepsini yan yana dizin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Bombacı Sincap Bombacı Sincap Kahramanımız sincap bomba topunun başına geçti ve düşmanlarını bomba topuna tutuyor. Hepsini öldürerek savaşı kazanın. Zamanınız kısıtlı topunuzda az kaldı. İsabetli ve etkili atışlar yapmaya çalışın. Hadi görelim sizi. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Yiyecekleri Kes Yiyecekleri Kes Önüne gelen yiyecekleri bıçakla kesebilecek kadar yetenekli misin? Bozuk yiyecekleri kesmemeye özen göstermelisiniz yoksa can kaybedebilirsin. Kesme işlemini yapabilmek için Mouse kullanman yeterli olacak. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Altınları Topla Altınları Topla Madenci yeni bir altın madeni keşfetti ama güveneceği birine ihtiyacı var. Çelik halatları Mouse ile fırlatarak altınları toplamalısın. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Resimleri Birleştir Resimleri Birleştir Bir kopyası olmayan resimleriniz olumsuz bir neden dolayı yırtıldılar. Fotoğrafların yırtılması ne kadar üzücü bir şey değil mi? Bu fotoğrafların doğru parçalarını bularak eski haline getirmen isteniyor. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Yıldızları Topla Yıldızları Topla Oyunda senden istenen çok basit. Senden sadece yıldızları toplaman isteniyor. İlerlemek için yön tuşlarını kullan. Dinamit yerleştirmek için ise Mouseni kullanman yeterli. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Kule Dik Kule Dik Kuleleri üst üste koyup devirmeden sabitleyebilir misin? Ne kadar çok kule dikersen o kadar çok puan kazanırsın. Beceri gerektiren bir oyun açıkcası. Hadi becerini konuştur. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Binaları Yık Binaları Yık Binaları yıkmaya ne dersin? Yasal yollarla yıkılmasına karar verilen binaları sarkıtılmış güllelerin yardımıyla yıkman gerek. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Hastanın sağ kolunu ameliyat et Hastanın sağ kolunu ameliyat et Hastanın sağ kolunda küçük bir operasyon yapmanız gerekmekte.Oyunda yapım tarzı anlatılmakta. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Yangınlara su taşı Yangınlara su taşı İtfaiye aracına doldurduğunuz su ile yangınlara giderek söndürmeniz gerekiyor. Yolda giderken kamyondaki suyu dökmemeye dikkat edin. Bölümler geçtikçe oyun zorlaşıyor. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

İnsan kurtarma İnsan kurtarma Dört farklı silah ve bölümden oluşan oyunda farklı noktalardan size saldıran teröristleri etkisiz hale getirerek bölümleri tamamlamanız gerekiyor.İnsanları kurtararak puan kazanmalısınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Daire zuma Daire zuma Diğer zuma oyunlarında olduğu gibi daire zuma oyununda da farklı renklerde sürekli kaymakta olan küçük balonlara üçlü grup oluşturacak şekilde birleştirip yok etmelisiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Şut çekme şekilleri Şut çekme şekilleri İki farklı modda oynayabileceğiniz oyunda kaleye şutlar çekerek gol atmaya çalışıyorsunuz. Bazı bölümlerde kalenin önünde duran futbolcuları aşmanız ve gol atmanız gerekiyor. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

0/0