Çocuk Oyunları

0/0

Çocuk Oyunları Çocuk oyunları kral oyunlarım sizler için 2 kişilik çocuk oyunları, yeni çocuk oyunları, 3d çocuk oyunları ve daha birçok kral oyun sunuyor.

Eğlenceli Bir Gün Eğlenceli Bir Gün Küçük çocuklar lünaparkta eğlenmek istiyorlar. Sizde onlara hiç unutamayacakları bir eğlence yaşatın. Dönme dolaba bindirin ardından son sürat dönderin. Onlar maceradan keyif aldıkları için bunu çok sevecektirler. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Sihirli Eşyalar Sihirli Eşyalar Minik cadının sihir yaptığı eşyaları kayıp. Sihirli eşyaları olmadan yaşayamayan cadıya yardım etmelisin. Yalnız elini çabuk tut zamana karşı yarışacaksın. Zamanını iyi kullanmalısın. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Hediyeci Noel Baba Hediyeci Noel Baba Yeni yılın yaklaşmasıyla Noel Babada hediyelerini almış durumda. Bu yıl Noel Baba hediyelerini motorla dağıtmak istiyor. Ona bu kutsal görevinde yardım edecek misin? Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Hızlı Noel Baba Hızlı Noel Baba Yeni yıla girmek için az bir zaman kaldı ve Noel Babanın oyuncakları alacağı fabrika kapanmak üzere. Noel Babanın hala yetişmek için bir şansı var ama zamanı 60 saniyeyle kısıtlı. Acele etmelisin yoksa Noel Baba bu sene çocuklara hediye veremiyecek ve çocuklar çok üzülecek. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Top Yuvarla Top Yuvarla Topu doğru zamanlamayla kaleye atabilir misin? Zamanı çok iyi ayarlamalı ve çok dikkatli olmalısın. Oyun düşündüğünden zor olabilir. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Noel babayı kurtar Noel babayı kurtar Ok atarak asılı olduğu yerden noel babayı kurtarmaya çalışın. Oyun birden fazla bölümden oluşmakta ve bölümler ilerledikçe oyun zorlaşmakta. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Penaltı atışı Penaltı atışı Oyunda farklı noktalardan boş kaleye penaltı atışı yapmanız gerekiyor. Bölümleri geçtikçe oyun zorlaşmakta ve kale önünde engeller çıkmaktadır. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Koca kafayla top oynama Koca kafayla top oynama Kafa Topu Oyunu Oyna, Tek kişi veya iki kişide oynayabileceğiniz oyunda karşınızdaki rakibiniz ile kıyasıya bir yarışa başlamanız ve en fazla golu atarak oyunu kazanmanız gerekiyor.Oyunu yön tuşları ve mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

Süper maç yap Süper maç yap Yirmi beş farklı bölümden oluşan oyunda karşılıklı maç yapmanız gerekiyor. Ancak normal futboldan farklı olarak kale önünde sürekli hareket eden kaleciyi aşarak yapmalısınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlarım her gün güncellenen kral oyunu kategorilerinde kral oyun ekler.

0/0